השונית 2 הרצליה פיתוח

מלון ודירות הנופש של רשת המלונאות הטובה בעולם - הריץ קרלטון

מלון ודירות הנופש של רשת ריץ קרלטון, מבית תדהר ועדיס השקעות
קומפלקס מגורי נופש ומלונאות מהמפוארים בארץ, אשר נפתח לקהל במהלך חודש דצמבר 2013.
הקומפלקס המרהיב, ממוקם במרינה הרצליה, לחופי הים התיכון ובמרחק דקות נסיעה מתל אביב ומציע, לראשונה בישראל, חוויית נופש ומגורי נופש בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר.
 
בעוד ש- 6 הקומות התחתונות מתוך 12 הקומות שבבניין, מיועדות לשימוש מלונאי, 6 הקומות העליונות, מאכלסות 82 דירות נופש, המוצעות למכירה לרוכשים פרטיים וזאת לשימוש עצמי לתקופה של עד 6 חודשים בשנה ולהשכרה ביתרת השנה.
 
תמהיל דירות הנופש מורכב מיחידות סטודיו, יחידות "חדר אחד או שני חדרים" מעוצבות בנות 1-2 חדרי שינה, מטבח וחדר מגורים ועד דופלקסים יוקרתיים ופנטהאוזים בעיצוב מפתה. לכל היחידות בקומפלקס מרפסות המשקיפות אל הנופים המרהיבים של המרינה ו/או של  חופי הים של הרצליה פיתוח.
 
בעלי יחידות הנופש, כמו גם אורחי המלון, יכולים ליהנות ממגוון השירותים ברמת 5 כוכבים אותם מציע המלון, כולל מסעדת "הרברט סמואל"  הכשרה של קבוצת עדי'ס לייף סטייל, בריכת שחיה מעוצבת הממוקמת על גג הבניין, חדר כושר מפואר ומתחם ספא יוקרתי מבית ריץ-קרלטון.
על התכנון האדריכלי אמון משרד האדריכלים רני זיס אשר אחראי גם על חידושו של מלון הפלאזה הידוע בניו-יורק שזכה לפרסום בעולם כולו.

 

לאתר הפרויקט: ריץ קרלטון הרצליה