תוכן ראשי
דלג לאזור תוכן ראשי


המשימה שלנו

אנחנו בונים בתים שאנשים אוהבים!
אנחנו בונים ארגון של מקצוענים!
אנחנו יוצרים רק לקוחות מרוצים!

אמנת תדהר

אמנת תדהר, שגובשה על ידי אנשי הקבוצה, מהווה את ה"אני מאמין" ואת סולם הערכים שכל אנשי תדהר שותפים לו, מנחה אותנו בכל פעילות ומבטאת את ההתחייבות והמחויבות של כל אחד מאתנו, ללקוחותינו.

אמינות

האמינות הינה בבסיס כל פעילות המתבצעת בתדהר. אמינות יוצרת אמון אשר מוביל לנאמנות. תדהר משוכנעת כי מערכות יחסים בתוך הארגון ומחוצה לו, המושתתות על אמינות, על מהימנות, על יושר אישי ועל דיוק, יבטיחו נאמנות ושיתוף פעולה בונה לאורך זמן.

שירות

לקוחות מרוצים ומטופלים הם הבסיס לצמיחת המוניטין של תדהר. השירות בתדהר מתבסס על ביצוע איכותי של הבניין, המלווה במענה מקצועי, אמין ומהיר ללקוח. עובדי החברה מחויבים למתן שירות ברמה הגבוהה ביותר.

לאמנת השירות של תדהר

איכות ומצוינות

תדהר מחויבת לאיכות ולמצוינות בכל תחומי פעילותה. הקפדה על שמירתן הן נר לרגלי כל עובד בקבוצה. איכות ומצוינות משמעותן ביצוע ברמה הגבוהה ביותר של כל פעולה. התכנון המוקדם, הירידה לפרטים, הפשטות, הבקרה השוטפת והלמידה המתמדת יבטיחו את קיומן של האיכות והמצוינות ואת מקומה של תדהר בצמרת ענף הבנייה בישראל.

הון אנושי

המשאב העיקרי העומד בבסיס כוחה של תדהר הוא סגל העובדים האיכותי והמסור. כל עובדי תדהר יפעלו ברוח אמנה זו ויצטיינו בתחום עיסוקם. העובדים יפעלו מתוך אחריות אישית, משמעת ועבודת צוות. תרבות הדיון היא מרכיב בסיסי בדרך פעולתנו. תדהר מחויבת לשמר, לקדם ולפתח את עובדיה.

לוח הזמנים

לוח הזמנים הנו לב המערכת לניהול הפרויקט. עמידה בלוח הזמנים ובכל ההתחייבויות האחרות הנובעות ממנו, מאפשרת רווחיות מרבית, והיא בבסיס המוניטין של תדהר כחברת בנייה מזן אחר. עמידה בלוח זמנים מממשת את כל ערכי הבסיס של החברה - אמינות, איכות ויעילות. כל עובדי תדהר ומנהליה מחויבים לעמידה בלוח זמנים.

בטיחות

תדהר אחראית לדאוג לבטיחותם של כל עובדיה. תדהר מחויבת לפיתוח ולאכיפה של נוהלי הבטיחות, ותקיים שגרת ניהול בטיחות באתריה שתבטיח סביבת עבודה בטוחה. תדהר תהווה סמל ומופת לעמידה בדרישות הבטיחות.

קשרי גומלין

תדהר מאמינה, כי יחסי עבודה תקינים והרמוניים עם גורמי פנים וגורמי חוץ מהווים בסיס להשגת יעדי האיכות, לעמידה בלוח הזמנים, בעלות ובאיכות השירות. עובדי החברה מחויבים לעשות כל שביכולתם על מנת שהחברה תעמוד בהסכמים, במועדי תשלום ובכל התחייבות אחרת. תקשורת פתוחה וכנה היא המפתח לביסוס קשרים אלו.

סדר וניקיון

תדהר מאמינה כי סדר וניקיון הם חלק בלתי נפרד מניהול נכון של כל פעילות. אתרי הבנייה, משרדיה ועובדיה של תדהר יהיו לעולם מסודרים, וציוד הבנייה יהיה מאורגן. סביבת עבודה מסודרת תאפשר לפעול על-פי הערכים המנחים לאיכות, למצוינות ולטיב שירות.

אדיבות והגינות

ביסוד כל פעולה עומד הקשר שבין בני אנוש. תדהר גורסת כי אדיבות, הגינות וצניעות הנן אבני יסוד לכל פעילות. שמירה על נועם הליכות ויושר גם במהלך בירור חילוקי דעות, תבטיח יכולת לקיים לאורך זמן שיתוף פעולה פורה עם הסביבה העסקית.

התייעלות מתמדת

תדהר היא ארגון שצועד קדימה בשאיפה למצוינות ולשיפור מתמיד - ארגון לומד, מפיק לקחים ומנהל ידע. התייעלות מתמדת תשמר את כושר התחרות של תדהר בכל תנאי שוק, ותעמיק את יתרונה היחסי.

קשר עם הקהילה

במפעלי הבנייה שלה דואגת החברה לשימור איכות הסביבה, לשימוש בחומרים ידידותיים, להימנעות מרבית מפגיעה בנוף ולהתחשבות בצורכי האוכלוסייה. תדהר רואה בתרומה לקהילה ובמעורבות האישית של אנשיה בנעשה במדינה ובחברה חלק בלתי נפרד מפעילותה.

חזון קבוצת תדהר

גיל גבע - יו"ר קבוצת תדהר

להיות חברת הבניה המובילה בישראל, בעלת פריסה גלובלית, המטפחת ערכי מצוינות וחדשנות ומהווה מודל לחיקוי

אריה בכר - נשיא הקבוצה, בעלים, שותף

להיות חברה צומחת, רווחית ויציבה, המפתחת ומתגמלת את עובדיה ומהווה עבורם בית ומקור לעוצמה וגאווה

מרק וייסמן - שותף

תדהר שואפת לתרום לחברה ולכלכלה תוך מעורבות בקהילה, פיתוח מקומות עבודה ושיפור שיטות הבניה והניהול
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search

מדיניות קבצי Cookie