מדיניות קבצי Cookie

תוכן ראשי
האנשים שלנו - תדהר
דלג לאזור תוכן ראשי


המשימה שלנו

אנחנו בונים בתים שאנשים אוהבים!
אנחנו בונים ארגון של מקצוענים!
אנחנו יוצרים רק לקוחות מרוצים!

אמנת תדהר

אמנת תדהר, שגובשה על ידי אנשי הקבוצה, מהווה את ה"אני מאמין" ואת סולם הערכים שכל אנשי תדהר שותפים לו, מנחה אותנו בכל פעילות ומבטאת את ההתחייבות והמחויבות של כל אחד מאתנו, ללקוחותינו.

Untitled 3 AMANA Fair

אמינות

האמינות היא הבסיס לכל פעילות המתבצעת בתדהר. תדהר משוכנעת כי מערכות יחסים בתוך הארגון ומחוצה לו, המושתתות על אמינות, על מהימנות, על יושר אישי ועל דיוק, יבטיחו נאמנות ושיתוף פעולה בונה לאורך זמן.
שירות - תדהר

שירות

לקוחות מרוצים ומטופלים הם הבסיס לצמיחת המוניטין של תדהר. השירות בתדהר מתבסס על ביצוע איכותי של הבניין, המלווה במענה מקצועי, אמין ומהיר ללקוח. עובדי הקבוצה מחויבים למתן שירות ברמה הגבוהה ביותר.

לאמנת השירות של תדהר
איכות ומצוינות - תדהר

איכות ומצוינות

תדהר מחויבת לאיכות ולמצוינות בכל תחומי פעילותה. התכנון המוקדם, הירידה לפרטים, הפשטות, הבקרה השוטפת והלמידה המתמדת יבטיחו את קיומן של האיכות והמצוינות ואת מקומה של תדהר בצמרת ענף הבנייה בישראל.
הון אנושי - תדהר

הון אנושי

סגל העובדים האיכותי והמסור הוא בסיס כוחה. כל עובדי תדהר יפעלו ברוח אמנה זו ויצטיינו בתחום עיסוקם. העובדים יפעלו מתוך אחריות אישית, משמעת ועבודת צוות. תדהר מחויבת לשמר, לקדם ולפתח את עובדיה.
לוח הזמנים - תדהר

לוח הזמנים

עמידה בלוח הזמנים ובהתחייבויות הנובעות ממנו, מאפשרת רווחיות מרבית, והיא בבסיס המוניטין של תדהר כקבוצת נדל"ן מסוג אחר. עמידה בלוח זמנים מממשת את ערכי החברה - אמינות, איכות ויעילות. כל עובדי תדהר ומנהליה מחויבים לכך.
בטיחות - תדהר

בטיחות

תדהר אחראית לדאוג לבטיחותם של כל עובדיה. תדהר מחויבת לפיתוח ולאכיפה של נוהלי הבטיחות, ותקיים שגרת ניהול בטיחות באתריה שתבטיח סביבת עבודה בטוחה. תדהר תהווה סמל ומופת לעמידה בדרישות הבטיחות.
קשרי גומלין - תדהר

קשרי גומלין

תדהר מאמינה, כי יחסי עבודה תקינים והרמוניים עם גורמי פנים וחוץ הם בבסיס להשגת יעדי האיכות, העמידה בזמנים, בעלות ובאיכות השירות. עובדי החברה מחויבים לעשות כל שביכולתם כדי לעמוד בהסכמים, במועדי תשלום ובכל התחייבות אחרת.
סדר וניקיון - תדהר

סדר וניקיון

תדהר מאמינה כי סדר וניקיון הם חלק בלתי נפרד מניהול נכון של כל פעילות. אתרי הבנייה, משרדיה ועובדיה של תדהר יהיו לעולם מסודרים. סביבת עבודה מסודרת תאפשר לפעול על-פי הערכים המנחים לאיכות, למצוינות ולטיב שירות.
אדיבות והגינות - תדהר

אדיבות והגינות

ביסוד כל פעולה עומד הקשר שבין בני אנוש. תדהר גורסת כי אדיבות, הגינות וצניעות הנן אבני יסוד לכל פעילות. שמירה על נועם הליכות ויושר גם במהלך בירור חילוקי דעות, תבטיח יכולת לקיים לאורך זמן שיתוף פעולה פורה עם הסביבה העסקית.
התייעלות מתמדת - תדהר

התייעלות מתמדת

תדהר היא קבוצה שצועדת קדימה בשאיפה למצוינות ולשיפור מתמיד – מהווה ארגון לומד, המפיק לקחים ומנהל היטב את הידע. התייעלות מתמדת תשמר את כושר התחרות של תדהר בכל תנאי שוק, ותעמיק את יתרונה היחסי.
קשר עם הקהילה - תדהר

קשר עם הקהילה

במפעלי הבנייה שלה דואגת תדהר לשימור איכות הסביבה, שימוש בחומרים ידידותיים, הימנעות מפגיעה בנוף ולהתחשבות באוכלוסייה. תדהר רואה בתרומה לקהילה ובמעורבות אנשיה בנעשה במדינה ובחברה חלק בלתי נפרד מפעילותה.

חזון קבוצת תדהר

גיל גבע, יו

גיל גבע - יו"ר הקבוצה, דירקטור ומייסד

להיות קבוצת הנדל"ן המובילה בישראל, בעלת פריסה גלובלית, המטפחת ערכי מצוינות וחדשנות ומהווה מודל לחיקוי
אריה בכר, נשיא הקבוצה, דירקטור ומייסד - תדהר

אריה בכר - נשיא הקבוצה, דירקטור ומייסד

להיות חברה צומחת, רווחית ויציבה, המפתחת ומתגמלת את עובדיה ומהווה עבורם בית ומקור לעוצמה וגאווה
מארק וייסמן, דירקטור - תדהר

מרק וייסמן - דירקטור

תדהר שואפת לתרום לחברה ולכלכלה תוך מעורבות בקהילה, פיתוח מקומות עבודה ושיפור שיטות הבנייה והניהול
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search