תוכן ראשי
מגדל ספיר, רמת גן1 מגדל ספיר, רמת גן1
דלג לאזור תוכן ראשי

מלטשים לכם חוויית עסקים מושלמת

בלב הסיטי של רמת גן, על עתודת הקרקע הגדולה האחרונה במתחם בורסת היהלומים, בין רחוב תובל לרחוב הרקון, קבוצת תדהר, חברת רוגובין וחברת אביב, בונות בימים אלה את היהלום שבכתר מתחם הבורסה, מגדל ספיר.
המגדל האליפטי הוא נציג הדור הבא של מגדלי המשרדים ומתחמי העסקים בישראל ומציע סביבת עבודה ועסקים מושלמת, בלב מתחם העסקים של ישראל, לצד פיאצה אורבנית מעוצבת ובה בתי קפה ומסעדות.
המגדל הינו מיזם משותף של שלוש מקבוצות הנדל"ן הוותיקות והמבוססות בארץ – רוגובין, תדהר ואביב. לכל אחת מהחברות השותפות, ניסיון רב בייזום ובהקמה של מתחמי עסקים ומסחר מהגדולים והמצליחים בארץ וכולן יחד יוצרות משולש כוח של מקצועיות, איתנות פיננסית ואיכות ללא פשרות. החברות מצטיינות בחזון ובראיית הנולד ובונות מתחמי עסקים שערכם ויוקרתם הולכים ועולים עם השנים.
מגדל ספיר יתנשא לגובה של 40 קומות בשטח כולל של כ 60 אלף מ"ר ועוד 5 מרתפי חנייה בשטח של כ 30 אלף מ"ר. הפרויקט נמצא בשלבי בנייה מתקדמים, עד כה הושלמה בניית 32 קומות ותוך מס' חודשים בודדים תושלם הבנייה עד קומה 40. המגדל ישלב בתוכו מערכות מתקדמות לבקרה וחיסכון באנרגיה ומשאבים בהתאם לתקינה הירוקה המחמירה, 13 מעליות מהירות וחכמות, לובאים מפוארים ועיצוב חדשני בסטנדרטים גבוהים, קירות מסך העוטפים את המגדל יוצרים תמונת נוף פנורמית מרהיבה, הנשקפת מכל חללי המשרד.

פיתוח סביבתי מרשים תוך שימת דגש על עיצוב אדריכלי ונופי בהתאם לתכנית המתאר של אזור העסקים, מתוך הבנת החשיבות של המרחב הסובב את המגדל, בשילוב פיאצה אורבנית מעוצבת וקומת מסחר עם מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה וחנויות אחרות. קומה טיפוסית בשטח של 1571 מ"ר, שטח הקומה הגדול ביותר שנבנה במתחם העסקים ברמת גן, מאפשר חלוקה מגוונות למשרדים בגדלים שונים החל מ 153 מ"ר תוך שמירה על יעילות וניצולת מקסימאלית של שטחי המשרדים בקומה. מיקומו המרכזי של מגדל ספיר מציע נגישות קלה ונוחה לצירי תחבורה מרכזיים (נתיבי איילון, דרך נמיר, רחוב ז'בוטינסקי ונוספים), לתחנת רכבת סבידור מרכז ולתחנת הרכבת הקלה הצפויה להיבנות על ציר זבוטינסקי הסמוך.
הבניין תוכנן בשיתוף פעולה פורה בין משרדי האדריכלים המובילים אמאב ופלג אדריכלים. משרד אמאב אדריכלים מתמחה בתכנון ערים ותחבורה, במטרה לתת פתרונות כוללניים בכל היבטי התכנון והנדסת התחבורה ושילובם בסביבה העירונית. משרד פלג אדריכלים מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים בארץ ובעולם, בדגש על בנייה מתקדמת ואקולוגית, תכנון מונחה עקרונות לחסכון באנרגיה ומניעת שימוש במשאבי הטבע.
ניכר כי רוכשים רבים הינם עורכי דין, רואי חשבון, חברות נדל"ן, בתי השקעות,יהלומנים ואנשי עסקים אשר מעוניינים בנכס איכותי במגדל יוקרתי עבור החברות שבבעלותם.

מיקום מושלם

מיקום מושלם

נגישות מרבית לצירי התנועה המרכזיים

בנייה ירוקה

בנייה ירוקה

מערכות מתקדמות לבקרה ולחיסכון באנרגיה ומשאבים

מפרט עשיר

מפרט עשיר

לובי כניסה מפואר, לובי קומתי מעוצב

חניה

חניה

כ-800 מקומות חנייה ב-5 קומות חניון

העיצוב

הבניין תוכנן על ידי משרדי האדריכלים אמאב ופלג אדריכלים בסגנון מודרני. המשרד מתמחה בתכנון ערים ותחבורה, במטרה לתת פתרונות כוללניים בכל היבטי התכנון והנדסת התחבורה ושילובם בסביבה העירונית. משרד פלג אדריכלים מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים בארץ ובעולם, בדגש על בנייה מתקדמת ואקולוגית, תכנון מונחה עקרונות לחסכון באנרגיה ומניעת שימוש במשאבי הטבע.

יזמי הפרויקט

מגדל ספיר הוא מיזם משותף של שלוש מקבוצות הנדל"ן הוותיקות והמבוססות בארץ – רוגובין, תדהר ואביב. לכל אחת מהחברות השותפות, ניסיון רב בייזום ובהקמה של מתחמי עסקים ומסחר מהגדולים והמצליחים בארץ וכולן יחד יוצרות משולש כוח של מקצועיות, איתנות פיננסית ואיכות ללא פשרות. החברות מצטיינות בחזון ובראיית הנולד ובונות מתחמי עסקים שערכם ויוקרתם הולכים ועולים עם השנים.

פרויקטים נוספים בשיווק

 STUDIO TOWER, BBC

STUDIO TOWER, BBC

הצטרפו לקהילת המתכננים הגדולה והאיכותית בארץ במגדל המתכנים הראשון של ישראל . משרדים להשכרה במתחם ה- BBC (בני ברק ביזנס סנטר) המתחדש

עוד על הפרויקט
בבנייה
 OMER HOUSE , רמתיים, הוד השרון

OMER HOUSE , רמתיים, הוד השרון

בואו להיות במרכז העניינים במתחם העסקי הראשון מסוגו בהוד השרון

עוד על הפרויקט
בבנייה

אנשי המכירות והשירות שלנו, לרשותכם, תמיד

צרו קשר לפרטים נוספים ותיאום פגישה

*שדה חובה

מדיניות הפרטיות

תומר ביאליק – מגדל ספיר

תומר ביאליק – מגדל ספיר

8383*

שעות פעילות: ימים א' - ה': 9:30-18:30 ימי ו' וערבי חג 9:00-13:00

ליאת גלרטר – מגדל ספיר

ליאת גלרטר – מגדל ספיר

8383*

שעות פעילות: ימים א' - ה': 9:30-18:30 ימי ו' וערבי חג 9:00-13:00

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search

מדיניות קבצי Cookie