תוכן ראשי
מגדל השחר, גבעתיים - תדהר

מגדל השחר, גבעתיים

במיקום מנצח, במשולש הגבולות של תל אביב, גבעתיים ורמת גן, ניצב מגדל השחר. חווית מגורים ועסקים, המזמינה אתכם להשקיף על העיר הגדולה ממרומי המגדל השני בגובהו בישראל

איכות החיים שלכם עולה לגבהים שלא הכרתם! מגדל השחר, קומפלקס MIX USE, הכולל 12 קומות מגורים מעל 38 קומות משרדים ומסחר, ממערב לשכונת בורוכוב היוקרתית. הפרויקט, מציע חווית מגורים מושלמת בדירות בנות 2, 3 ו-3.5 חדרים ובפנטהאוזים מרהיבים – כל הדירות משקיפות לנופים עוצרי הנשימה של תל אביב עד הים וכל גוש דן. המגדל נושק לפיאצה אורבנית גדולה ובה מרכז מסחרי המותאם לצרכי הדיירים.
קירות המסך השקופים העוטפים את המגדל יוצרים תמונת נוף פנורמית הנשקפת מכל נכס במגדל. בקומות 38-39 לובי עילי מפואר (Sky Lobby) המשרת את דירי המגורים בלבד ובו מתחם קבלה ואירוח וכן חדר כושר.
במגדל הפרדה מלאה בין קומות המגורים וקומות המסחר ובכלל זה – לובאים נפרדים, חניונים נפרדים ומעליות אקספרס נפרדות למגורים ולמשרדים.
מגדל השחר, הוא חלק ממתחם הסיטי של גבעתיים, מתחם יוקרתי מתפתח המשלב מגורים, משרדים ומסחר – על עתודת הקרקע האחרונה של גבעתיים ובמרחק קצר מתחנות הרכבת סבידור מרכז, עזריאלי והרכבת הקלה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Howdy,
Buy Premium Version to add more powerful tools to this place. https://wpclever.net/downloads/wp-admin-smart-search

מדיניות קבצי Cookie